In deze Herbergiers is nog plaats

Kleinschalig wonen voor mensen met dementie. Herbergier Wognum
Wonen

In Herbergiers door heel Nederland vinden ouderen met dementie een warm thuis. In dit bericht aandacht voor beschikbare appartementen in Herbergier De Ehze, Gouderak, Scherpenzeel, Heythuysen, Tiel, Dussen, Wognum en Etten-Leur.

Een Herbergier is een kleinschalige woonvoorziening voor 16 mensen met dementie. De bewoners en de verantwoordelijke zorgverleners wonen er op een zo gewoon mogelijk manier met elkaar samen. Korte communicatielijnen, warmte en persoonlijke aandacht staan er centraal. Bij diverse Herbergiers zijn momenteel plaatsen beschikbaar. Deze zijn allemaal te vinden op de pagina www.herbergier.nl/vestigingen. Vink bij 'Plaats beschikbaar' JA aan en klik op zoeken.

Herbergier Dussen (Noord-Brabant)

Samen met een veelzijdig team van medewerkers steken Paul en Monique vooral tijd in datgene wat onze gasten nodig hebben: warmte, liefde, aandacht en respect. En zorg. Er is nog zoveel dat wel kan.

Herbergier Dussen aan de Dorpsstraat 19 is gerealiseerd in de voormalige RK jongensschool uit het begin van de vorige eeuw. In en aan het bestaande pand zijn 16 appartementen gebouwd, ook er is een logeerkamer, een moderne, gezellige eetkeuken en een sfeervolle zithoek. Mocht u geïnteresseerd zijn, dan kunt u contact opnemen met Paul of Monique Sassen, tel.  06-51518891of 06-83182363. https://www.herbergier.nl/dussen

Herbergier Etten-Leur (Noord-Brabant)

Er is momenteel een appartement beschikbaar met prachtig uitzicht op onze binnentuin. Herbergier Etten-Leur is gevestigd in een bijzonder historisch gebouw uit 1870 met mooie karakteristieke elementen. Het ligt gunstig gelegen op loopafstand van het centrum waar vele winkelvoorzieningen, restaurants en terrasjes zijn.

Appartementen

Er zijn 17 appartementen .Iedere gast heeft zijn eigen appartement. Deze variëren van 30 tot ca. 68 m2. Het appartement is voorzien van een eigen badkamer met douche, toilet en wastafel. Daarnaast hebben alle appartementen monumentale elementen. Gasten mogen hun appartement geheel naar eigen smaak indelen om het zoveel mogelijk hun eigen thuis te maken. Familie en vrienden zijn altijd welkom om mee te eten of eventueel te blijven logeren. https://www.herbergier.nl/etten-leur

Herbergier Gouderak (Zuid-Holland)

Ook Herbergier Gouderak heeft een fijne woonplek beschikbaar. "De inrichting, het dagelijks leven, de manier van omgang met elkaar. Alles is huiselijk en ongedwongen. Voorop staat dat gasten hun eigen dagritme bepalen en hun leven verder leven", vertellen zorgondernemers Gert en Hanneke.

Net als in elke andere Herbergier, ligt de nadruk op welzijn, waardig leven en kijken naar mogelijkheden. Herbergier Gouderak is niet alleen gastvrij voor familie, vrienden en kennissen. Ook huisdieren zijn welkom. Benieuwd naar dit warme thuis voor mensen met dementie? Vraag dan een kennismaking aan via de website: https://www.herbergier.nl/gouderak.

Herbergier Dronrijp ook geschikt voor een (echt)paar) (Friesland)

In Herbergier Dronrijp (Friesland) zijn kleine tot grote ruime kamers gesitueerd op de begane grond en eerste verdieping. De middelgrote tot grote kamers kunnen door een (echt)paar (met beiden een zorgindicatie), maar natuurlijk ook door 1 persoon bewoond worden.

In de royale tuin kan volop genoten worden van de buitenlucht. De tuin beschikt over een overdekt terras. Daarnaast is er een groot terras met vaste BBQ en met uitzicht op een volière, moestuintje en dierenverblijf met geiten, kippen en konijnen. Vanwege de landelijke, maar centrale locatie is Herbergier Dronrijp een fijne woonplek voor zowel de natuur- als stadsliefhebber

Bent u als (echt)paar op korte termijn op zoek naar een warmvolle plek waar zorg in een sfeer van rust, warmte, geborgenheid en respect wordt geboden door ons team van enthousiaste medewerkers, neem dan contact op! Bij Herbergier Dronrijp maken ze dan graag een afspraak met u voor een vrijblijvende kennismaking en rondleiding. https://www.herbergier.nl/dronrijp/kamers-ook-voor-een-echtpaar

Herbergier Scherpenzeel (Gelderland)

Janco en Wilma Blonk openden juni 2020 de deuren van Herbergier Scherpenzeel (Gelderland). Bewoners genieten van de tuin, de geborgenheid en de nabijheid om altijd terug te kunnen vallen op ons team wanneer dat nodig is”, vertelt Wilma. "Het eten en de zorg zijn goed, maar verder laten ze je helemaal vrij. Zolang je dingen zelf kan, wil je dat ook zelf doen", vertelt meneer Posthuma, die als eerste bewoner zijn intrek in Herbergier Scherpenzeel nam. De website van Herbergier Scherpenzeel: https://www.herbergier.nl/scherpenzeel

De Ehze (Gelderland)

Herbergier De Ehze ligt bij het dorp Almen op de grens Achterhoek, Veluwe en Salland. Oftewel:  Overijssel ligt heel dichtbij. De dertien kamers in het Landhuis zijn stuk voor stuk anders en uniek, en meestal met een ruime woonkamer, slaapkamer en een badkamer. Professionele koks staan iedere dag garant voor verse maaltijden voor onze bewoners en hun bezoek. Met recht zijn onze maaltijden een hoogtepunt van de dag.

Prachtige kamer/appartement te huur: slaap- en woonkamer op het zuiden em met uitzicht op gracht/vijver. Eventueel ook geschikt voor (echt)paren. Kom gewoon eens vrijblijvend kijken en laat je informeren door de zorgondernemers Henk Boelen) en Martin Lijtsman. Kijk voor meer info op: https://www.herbergier.nl/de-ehze

Herbergier Tiel (Gelderland)

In het centrum van Tiel en nabij de Waal, vind je Herbergier Tiel. Daar hebben René en Judith een plekje vrij voor een nieuwe bewoner. “In Herbergier Tiel hebben wij oog voor wie iemand nu is, maar we kijken ook naar de mens achter de dementie. Iedereen is waardevol en kan zichzelf zijn. Samen vormen we een groot huishouden en een veilige haven. Dankzij het kleinschalige karakter zijn de lijnen kort, is er altijd een vast aanspreekpunt en kunnen we focussen op datgene waar het om draait: het geluk van de bewoner.”

Wie een liefdevol thuis zoekt voor een dierbare met dementie in de Betuwe, kan vrijblijvend contact opnemen met René en Judith. https://www.herbergier.nl/tiel

Herbergier Wognum (Noord-Holland)

In een historisch klooster in het Noord-Hollandse Wognum hebben zorgondernemers Marco en Natasja een kamer vrij: “Wij stimuleren bewoners om zo actief en zelfstandig mogelijk te blijven leven. Zo bieden wij alle ruimte om eventuele hobby’s te blijven uitoefenen en deel te nemen aan alledaagse huiselijke activiteiten. Regie over het eigen leven staat hierbij centraal. Zo kunnen bewoners hun dag indelen naar wat ze willen en kunnen.”

Meer informatie over deze kamer of een afspraak maken voor een bezichtiging? Kijk op: https://www.herbergier.nl/wognum

 

Delen: